top of page
TYPY AKCÍ
DSC_0414.jpg

VÍKENDOVKY

PngItem_733301_edited_edited.png

O AKCÍCH

pngfind_edited_edited.png
DSC_4868_edited.jpg

AKCE JSOU URČENÉ PRO VŠECHNY
VE VĚKU 15-30 LET

CO ZA AKCE  DĚLÁME?

DSC_0414.jpg

JARNÍ A PODZIMNÍ
VÍKENDOVKY

Zážitkový víkend AvA (aneb víkendovka) je takový evergreen v naší nabídce akcí. Pátek odpoledne sedíš ve vlaku s bandou bláznivých lidí. Zpočátku se zdají být trochu cizí. Za chvíli běžíš s ostatními v lese, luštíte rébus, smějete se a povzbuzujete jede druhého. Po dvou hodinách dobíháte...

LETNÍ TÝDEN
ODRAZ

Baví Tě AvA víkendovka, tak co zkusit hned tři po sobě. To je Odraz! Největší outdoorová AvA akce roku. Během šesti dnů se nejen ocitneš součástí mnoha příběhů, ale také skupiny bezva lidí, kterou chtě nechtě společný zážitek pevně spojí. Odraz se ode dna a poznej sám sebe! Jak prožil Odraz účastník Mike si můžeš přečíst zde.

DSC_4757.jpg
DSC_0186.jpg

RELAX
SILVESTR

Chceš víkendovku i v zimě? A nejlépe trochu delší, ale za to pohodlnější? Tak to je přesně akční AvA Silvestr. Pojeď s námi. Určitě se můžeš těšit na zážitkové, simulační a dobrodružné hry, venkovní aktivity, výlety ale taky dostatek času na deskovky. Když Silvestr, tak s AvA!

ULTIMATE
VÍKENDOVKY

Vydej se s AvA na akci ve které se dotkneš vrcholu jen tehdy, když spadneš na samotné dno. Ultimate patří mezi naše nejnáročnější akce. Jak si to představit? Možná jako dvě víkendovky během dvou dnů. Někdy méně spánku, někdy méně jídla, zato delší trasa a slova Sira Edmunda Hillaryho: “Není to hora, kterou dobýváme, jsme to my!”

DSC_3323.jpg
DSC_6711.jpg

LEZENÍ
PETROS

Petros je otevřená skupina lidí, která má ráda přírodu a sport. Během roku pořádáme pravidelné akce v Praze a okolí, mezi které patří zejména lezení na umělé stěně nebo na skalách. Plánujeme různé outdoorové přednášky a výjezdy do přírody. Pokud už tě nebaví sedět na zadku doma, pojď s námi strávit čas trochu jinak!

pngfind_edited_edited.png
pngfind_edited_edited.png

DALŠÍ
AKCE

V naší nabídce najdeš také puťáky (čundry), outdoorovo-airsoftové hry, sjíždění řeky Hron, adaptační kurzy, příměstské tábory, aj. Potkat nás můžeš rovněž na festivalech jako jsou Brodfest či United.

DSC_0024.jpg
OBTÍŽNOST
PngItem_161697.png
pngfind.com-grunge-brush-stroke-png-4672

AKCE DĚLÍME PODLE NÁROČNOSTI DO TŘÍ KATEGORIÍ

PngItem_733388.png

OBTÍŽNOST

RELAX

Jedná se o doplňkové akce AvA, jejichž hlavním cílem je užít si čas spolu v přírodě a navzájem se více poznat. Příkladem může být: sjíždění řeky, puťáky, lezecká víkendovka, outdoorovo airsoftová hra, Silvestr, příměstský tábor pro děti, aj.

STANDARD

Do této kategorie spadají hlavní AvA akce, tedy Standardní víkendovky a Odraz. Cílem je namíchat příjemný mix různě náročných aktivit, tak aby si každý alespoň jednou šáhnul na své fyzické (či psychické) dno a zároveň si celou akci pořádně užil s úsměvem na tváři.

ULTIMATE

Smyslem Ultimate akcí je vytvořit zážitek, na který bude účastník vzpomínat do konce života. Hlavním cílem je dotknout se hranice svých možností a schopností v přátelském prostředí. Může se jednat o extrémně náročnou víkendovku nebo třeba sněžnicový přechod hor s nedostatkem spánku.

NECHCEŠ ZMEŠKAT ŽÁDNOU AKCI?

napiš nám na email: david.grulicht@gmail.com
a my tě budeme před každou akcí včas informovat.

PngItem_733301_edited_edited.png
PRO KOHO JSOU
bottom of page